O nas

Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT s.c. powstało w roku 1993. Firma zajmowała się od początku świadczeniem usług projektowych i wykonawstwem sieci telewizji kablowych oraz handlem, dostawą materiałów i urządzeń do budowy sieci telewizji kablowych.

Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy kilkanaście sieci kablowych w latach 1995-2008 na łączną sumę ponad 100 000 lokali mieszkalnych. Zrealizowaliśmy to w m.in. takich miastach jak : Stargard Szczeciński, Łódź i okolice, Zduńska Wola, Tarnobrzeg, Łask, Słubice, Gorzów Wlkp. i okolice, Płock.

Doświadczenie zebrane przez te lata postanowiliśmy wykorzystać do budowy własnej sieci.

W roku 1999 firma JIM-SAT s.c. zakończyła swoją działalność jako spółka cywilna i równocześnie podjęła działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod tą samą nazwą z kapitałem zakładowym 387 tyś. zł.

Obecnie Centrum Telewizji Kablowej JIM-SAT Spółka z o.o. jest operatorem kablowym. Świadczymy swoje usługi w Gorzowie Wlkp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cyfrową telewizję kablową, szerokopasmowy internet w oparciu o technologię LAN i GPON oraz usługi telefonii stacjonarnej. Współpracujemy z największymi operatorami na rynku, aby móc zaoferować Państwu najlepszą jakość usług w rozsądnej cenie. Jednocześnie jako lokalna firma dążymy do zapewnienia Państwu serwisu technicznego i obsługi klienta na najwyższym poziomie. W zakresie usług mobilnych współpracujemy z operatorem telefonii komórkowej Otvarta.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane